loader image

Skontaktuj się z nami: tel. 575 066 668  |  Napisz: email: sekretariat@euronatrade.pl


Oświetlenie przemysłu

Kompleksowe oświetlenie hal, fabryk i magazynów.


Instalacja oświetleniowa w obszarach przemysłowych musi być trwała, niezawodna i oszczędna. Doświadczenie naszego zespołu umożliwia wyprodukowanie opraw oświetleniowych gwarantujących działanie przez okres 5 lat. Wykorzystujemy przetestowane i sprawdzone komponenty do budowy naszych opraw w celu zapewnienia wysokiej jakości naszych towarów.

Obszary przemysłowe to często wielkopowierzchniowe fabryki, magazyny, hale produkcyjne, w których nie ilość opraw jest najważniejsza. Liczą się tam bardziej szczegóły , które przekładają się potem na ilość zaoszczędzonej energii elektrycznej i zyski z przeprowadzonej modernizacji.

Spełnienie określonych norm jest niezbędne do bezpiecznej i wydajnej pracy. Wykonujemy spersonalizowany projekt oświetleniowy dostosowany do potrzeb i wymagań klienta oraz spełniający określone normy poziomu światła dla danej powierzchni.

W przemyśle oświetlenie montowane jest na wysokich wysokościach i spełnienie odpowiednich wymogów może zostać spełnione wykorzystując wysokiej jakości system optyczny. W naszych oprawach wykorzystujemy soczewki o różnym kącie rozsyłu światła, dzięki czemu każda powierzchnia jest równomiernie oświetlona i spełnia wszystkie wymogi. Zapewnienie odpowiedniego natężenia światła jest niezbędne do komfortowej bezpiecznej i wydajnej pracy. W naszej ofercie znajdą Państwo oprawy liniowe do montażu m.in między regałami wysokiego składowania, oprawy typu highbay do oświetlania dużych otwartych powierzchni, na naświetlacze do montażu na elewacjach oraz oświetlenie uliczne montowane wokół inwestycji.

Stopień szczelności IP 66

HYDRA LED

HYDRA LED - przemysłowe led
Niski UV, Wysoka skuteczność

OH-003

OH-003 - przemysłowe led
Wysoka wydajność systemu

STARLIGHT

STARLIGHT - przemysłowe led
Dużą możliwość konfiguracji

LINKLIGHT

LINKLIGHT - przemysłowe led
Niskonapięciowa i bezpieczna

HYDRA LED 24V

Ekonomiczna

HB-ECO

HB-ECO - przemysłowe led
Absolutna nowość

LUMINAR

LUMINAR - przemysłowe led
Naświetlacz LED

COVER-IV

COVER IV - przemysłowe led